Fotogalerie MŠ

Piknik 2017

Již tradiční akcí na závěr školního roku se stal zahradní piknik. Vstupné: koláčky od maminky, dobrá nálada a chuť si odpočinout. Lákavou nabídku využil i letos velký počet rodičů s našimi dětmi.

http://msulesa.rajce.idnes.cz/Piknik_2017/

 

Den na žluto

Abychom dali sluníčku, v těchto aprílových dnech sílu, uskutečnili jsme v rámci projektu "Učíme se navzájem" DEN NA ŽLUTO. Znamenalo to pro nás obléknout si cokoliv žlutého a věnovat se tento den hrám a soutěžím v barvě sluníčka.

Fotogalerii naleznete zde:http://msulesa.rajce.idnes.cz/Trida_Slunicko_-_Den_na_zluto/

   

Masopust 2017

Každoroční akce naší MŠ se letos více než  vydařila.

Fotogalerii naleznete zde:

http://msulesa.rajce.idnes.cz/Kotatka_-_Masopustni_karneval_7.2.2017/

Číst dále: Masopust 2017

 

Den na bílo 2017

V jedné písničce se zpívá: "Nám by se velice líbilo, natírat celý svět na bílo..." Využili jsme čerstvé, lednové sněhové nadílky a zorganizovali Den na bílo, při kterém se celá mateřská škola oblékne do bílé barvy, malujeme bílou barvou, sportujeme a závodíme v bílých disciplínách, jakou je např. lyžování, vyrábíme si bílé ozdoby a pokrývky hlavy a nakonec si při pobytu venku užijeme bílou školní zahradu.

Fotogalerii naleznete zde: http://msulesa.rajce.idnes.cz/Trida_Slunicko_-_Den_na_bilo_2/

http://msulesa.rajce.idnes.cz/Trida_Zabky-_Den_na_bilo_2017

Číst dále: Den na bílo 2017

   

Vánoce 2016

Když se člověk na něco těší, tak se čas neuvěřitelně vleče. V případě vánoc to platí dvojnásobně. Děti se nemohou dočkat dárečků a my jim to dlouhé čekání pomáháme vyplnit výrobou vánočních svícnů, zpíváním koled, mlsáním cukroví. Nakonec jsme se přece jen dočkali a se zacinkáním zvonečku jsme se rozběhli k vánočnímu stromečku, pod kterým nás čekala hromada dárků.

Fotogalerii naleznete zde:

http://msulesa.rajce.idnes.cz/Kotatka_-_Vanocni_den/

Číst dále: Vánoce 2016

 

Mikuláš 2016

Bu, bu, bu, čerti už jsou tu! Mikulášské návštěvy, která k nám zavítala ze ZŠ Kosmonautů 15, se děti obávaly, ale brzy zjistily, že se není koho, ani čeho bát. Nadílka čekala na každou holčičku i kluka a ten, kdo čertíkovi zazpíval, si zasloužil i pěkné, čertovské pohlazení.

Fotogalerii naleznete zde:

http://msulesa.rajce.idnes.cz/Trida_Slunicko_-_Mikulas/

Číst dále: Mikuláš 2016

   

Piknik 2016

Léto svádí k piknikům, proto nás napadlo, že takové sedánky mohou proběhnout i naší školní zahradě. Základem správného pikniku byla deka a dobré jídlo, o které se postarali sami rodiče a následně legrace, zábava, sportovní a výtvarné aktivity, jenž dostaly na starosti paní učitelky a to vše bylo korunováno smíchem dětí.

http://msulesa.rajce.idnes.cz/Piknik_v_MS_2016/

Číst dále: Piknik 2016

 

Den dětí 2016

V rámci projektu "Učíme se navzájem" se uskutečnila na školní zahradě mateřské školy oslavy Dne dětí. Školáci dostali na starost malé předškoláčky a doprovázeli je na všech soutěžích, které si pro ně paní učitelky ve spolupráci s pedagogy ZŠ a samotnými žáky osmých ročníků připravili. Sluníčko hřálo vší silou a nálada byla veselá, radostná, sportovní a roztančená. Odměnou všem byl za báječné dopoledne tolik oblíbený nanuk.

Fotogalerii naleznete zde:

http://msulesa.rajce.idnes.cz/Den_deti_-_27._5._2016/

Číst dále: Den dětí 2016

   

Strana 1 z 2